\
Certyfikat wiarygodności dla firmy

Certyfikat wiarygodności dla firm

Z każdym miesiącem pojawiają się kolejne projekty oraz nazwy certyfikatów i wyróżnień które mają pomóc firmie w wyjściu przed konkurencję. Jednak wiele z tych ładnych dokumentów tak naprawdę jest nic nie warte. Tylko kilka projektów ma tak przygotowaną koncepcję że można uznać je za wiarygodne. Certyfikat dla firmy to wartościowy dokument który ma pokazać potencjalnemu klientowi że nasze przedsiębiorstwo jest na wyższym poziomie rozwoju niż konkurencja w tej samej branży. Dlatego należy z rozwagą wybierać dokumenty o których wydanie się ubiegamy.

 

Podstawowe błędy konkurencji w certyfikatach

W Polskim internecie powstają się jak grzyby po deszczu kolejne certyfikaty, jednak należy uważać przy ich wybieraniu dla swojego przedsiębiorstwa. Wiele firm postanowiło w ten prosty sposób stworzyć sobie pasywny dochód który ma ich utrzymywać i żywić w najbliższych latach. Problem w tym że ich certyfikaty są wydawane na podstawie wpłaty pieniędzy na konto i praktycznie zerowym sprawdzeniem przedsiębiorstwa. Wydawany certyfikaty nie są poddawane żadnej weryfikacji. Takie wyróżnienia nie są nic warte dla firm które chcą je pozyskać. Aby wyróżnić swoją firmę wśród konkurencji należy w pierwszej kolejności uzyskać kwalifikowany certyfikat wiarygodności dla firmy.

 

Które certyfikaty warto wybierać ?

Każdy może samemu sprawdzić czy oferowany certyfikat jest cokolwiek wart dla potencjalnego klienta. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na fakt na jakiej podstawie wydawany jest dany certyfikat. Ważna też jest transparentność działań samego wystawcy wyróżnienia. Gdy ukrywa ważne informacje w regulaminie lub cennik to już pierwszy krok do tego aby zapaliła nam się czerwona lampka w głowie. Jeśli wystawca dokumentów ukrywa ważne informacje takie jak obostrzenia regulaminu czy też wartość usług w cenniku to raczej jego działanie jest nakierowane na zbieranie pieniędzy od firm które złapią się na ładny wygląd. Kolejnym ważnym elementem jest uzyskanie informacji co tak naprawdę uzyskujemy w zamian za opłacany abonament. Jeśli trafisz na firmę która wystawia certyfikaty i pobiera tylko opłatę na start to też ważny element który może świadczyć o krótkoterminowej realizacji projektu. Poważne firmy powinny zwracać uwagę na szczegóły gdyż łatwo wykupić certyfikat który będzie nam psuł opinię zamiast ją podbudowywać.

 

Kilku poważnych graczy

W gąszczu wszystkich firm które oferują certyfikaty jest tylko kilka które zasługują na prawdziwe uznanie. Jednym z wystawców który zasługuje na najwyższy stopień wyróżnienia to serwis WiarygodnaFirma.pl który powstał w 2009 roku i do tej pory oferuje swoje usługi. Długi staż i zebrane doświadczenie może gwarantować prawidłowe prowadzenie wizytówki przedsiębiorstwa w ramach naszej domeny głównej co powoduje że strona firmowa może osiągać również lepsze pozycje. Dodatkowo oferujemy wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwarek za pomocą naszych unikalnych blogów do których można dodać treści z linkami prowadzącymi do pozycjonowanych podstron witryny firmowej. Sprawdź naszą ofertę zanim wybierzesz inny certyfikat.