\
Wyszukiwarka artykułów

WiarygodnaFirma.pl/artykuly

Jest to dział który zbudowaliśmy już jakieś kilka lat temu i umieszczamy w nim wszelkie artykuły dzięki którym łatwiej jest interpretować zachowania gospodarki wobec zmian politycznych oraz klimatycznych. Praktycznie każdego dnia dodajemy własną interpretację niektórych wydarzeń. Staramy się w ten oto prosty sposób wyjaśnić niektóre zachowania polityków oraz biznesmenów zwykłym Polakom.

 

Nasze artykuły są też dobrym drogowskazem

Wszelkie treści jakie publikujemy zawierają informacje dzięki którym można wywnioskować na czym w obecnym momencie można odrobinę zarobić. Większość zmian ustrojowych powoduje spadki lub wzrosty cen surowców, akcji, papierów dłużnych i samych walut. Dlatego dobra obserwacja całego segmentu finansowego wraz z braniem poprawki na politykę oraz obserwowanie zachowań dyktowanych podejściem psychologicznym powoduje że często udaje nam się przewidzieć koniunkturę na walutach, surowcach lub papierach wartościowych. Dzięki tym prognozom możesz decydować jak zachowywać się wobec własnych oszczędności. Pamiętaj jednak że każda decyzja jaką podejmiesz jest Twoja i tylko Ty za nią odpowiadasz. Nasze interpretacje nie mogą służyć jako ewentualne podwaliny pod ewentualne odszkodowanie związane ze stratami związanymi ze złej inwestycji. Pamiętaj że rynki finansowe reagują żywiołowo na każdą spekulację czy też złą lub dobrą nowinę. Dlatego też każda decyzja o przekierowaniu własnych środków pieniężnych jest podejmowana tylko przez Ciebie i nie możesz nikogo obarczać za własne błędy nawet jeśli były podyktowane częściową analizą rynku.

 

Nowa wyszukiwarka

Nowy element strony to proste pole typu input dzięki któremu internauta może dokonać interakcji z witryną a nie tylko przeglądać już wcześniej przygotowane podstrony. Teraz każdy odwiedzający naszą witrynę może po wejściu w dział artykułów natychmiast wybrać artykuły z listy ostatnio dodanych lub listy najczęściej czytanych. Jednak jeśli na pierwszym widoku nie widzi żadnych treści które go interesują może skorzystać z wyszukiwarki artykułów wewnętrznych co pomoże zbudować listę artykułów z zawartym słowem wpisanym w pole wyszukiwarki.

 

Wyszukiwarka działa na pojedynczych słowach oraz na całych frazach kluczowych. Szukanie odbywa się po tytułach, zajawkach oraz po treści. Dzięki takiemu ustawieniu mechanizmu każdy internauta ma możliwość dotarcia do każdej interesującej go treści wpisując zaledwie jedno słowo które może znajdować się w danym artykule.

 

Następny etap rozbudowy ?

Stale pracujemy nad naszą witryną. Jest ona już od dawna odpowiednio zoptymalizowana pod kontem robotów internetowych ale też pod kontem zwykłych internautów którzy ją przeglądają. Stale pracujemy nad nowymi udogodnieniami oraz nad zwiększeniem widoczności witryny w wyszukiwarkach. Wszelkie działania są oparte o ekspercką wiedzę oraz lata doświadczeń które mamy już przeżyte.