\
Co zamierza napoleon pl

Co zamierza napoleon pl

To hasło które w ostatnich dniach znajduje się w reklamach puszczanych w telewizji w najpopularniejszych blokach reklamowych. Jest to typowa gra marketingowa która ma na celu wzbudzenie uwagi i obserwowania kolejnych pojawiających się spotów reklamowych. W czasie dwóch dni w telewizji ukazały się dwa spoty reklamowe z zaszytymi informacjami dla przebiegłych. Osoby które umieją czytać po między wierszami oraz doszukiwać się szczegółów w obrazie filmu mogły wywnioskować pewne teorie. Takie wnioski można poddać dalszej obróbce opierając się o typowe elementy śledcze z dziedziny informatyki śledczej. Tak też zrobiliśmy i udało nam się dowiedzieć coś więcej o haśle i stronie ozywającej frazy „Co zamierza napoleon pl”.

 

Kampania którą mamy zaszczyt obserwować jest bardzo droga ale skuteczna. Mimo niewielkich ilości ponownych odtworzeń filmów reklamowych na portalu YouTube, z pewnością spełnia swoje założenia w umysłach ludzi którzy słyszą lub oglądają reklamy w przerwach filmów czy między programami. Akurat niska ilość odwiedzin filmu na YouTube nic tu nie wnosi. Reklama jest tak często powtarzana w telewizji że nie trzeba jej ponownie oglądać w sieci. Doskonale można wychwycić wszelkie szczegóły które mogą nas nakierować na firmę która zamówiła taką kampanię.

 

Już drugi film z kampanii zdradza więcej szczegółów i to nas poruszyło aby przeprowadzić śledztwo w sprawie kto marnuje duże ilości gotówki na kampanie ogólną. Obecny tryb kampanii to chęć wzbudzenia ciekawości i oczekiwania na kolejne komunikaty. Jeśli uda się reklamie wzbudzić ciekawość to odbiorca reklamy zapamięta więcej szczegółów z informacji które mu przekazano. Druga dawka informacji dodatkowo wzmaga ciekawość. Więcej szczegółów na temat naszego kraju z pewnością przyciąga jeszcze bardziej uwagę i rozbudza ciekawość o co chodzi. W tym momencie więcej osób korzysta z wyszukiwarki Google aby odnaleźć stronę która jest reklamowana a znajduje się pod frazą „Co zamierza napoleon pl”. To można powiedzieć że jest finisz tego bloku reklamowego. Osiągną on cel i zmusił człowieka poprzez jego ciekawość do wejścia na stronę która jest reklamowana w spocie.

 

Obecnie na stronie która znajduje się pod adresem Cozamierzanapoleon.pl znajduje się licznik który odlicza czas do dnia 8 marca 2016 roku. To tego dnia ma wystartować reklamowany tak szeroko projekt. W spotach reklamowych mogliśmy wyczytać że do tej pory nie ma tego w Polsce ani w naszym internecie. Że przyjdzie coś nowego ale znanego w innych zakątkach świata.

 

Jeśli jesteś ciekaw lub ciekawa tego o co chodzi zapraszamy na naszą stronę gdzie wyjaśniamy dokładnie kto jest właścicielem strony oraz czego możemy się spodziewać po 8 marca 2016 roku. To na tą datę wskazuje licznik który odlicza czas na stronie „Co zamierza napoleon pl”.