\
Wymiana posadzki podłogowej

Nasze biuro jest małe

Biuro w który mieści się siedziba WiarygodnaFirma.pl znajduje się w biurowcu w mieście Wrocław. Posiadamy zaledwie 32 metry kwadratowe powierzchni którą zajmujemy pod naszą działalność. Do funkcjonowania potrzebujemy niewielkiej infrastruktury ale potrzebujemy jej by istnieć. Do naszego wyposażenia należy serwer, kilka biurek, szaf oraz komputery na których pracujemy. Wszystkie te przedmioty są postawione w taki lub inny sposób na podłodze która stale podlega pracy i obciążeniom. Dodatkowo po podłodze stale odbywa się ruch osób pieszych oraz wózków z prasą, dokumentami czy też cała szafka. To powoduje że parkiet który do tej pory był u nas jako wykończenie podłogi stał się brzydki i wręcz straszył odwiedzających oraz osoby pracujące.

 

Posadzka betonowa

Aby podłoga była ładna, równa oraz estetyczna, należy wykonać pewne prace przygotowawcze. Zwykłe ułożenie elementów wykończeniowych naszej podłogi już nie spełnia swoich podstawowych założeń. Przed ułożeniem elementów składających się na wykończenie podłogi należy odpowiednio przygotować podłoże. Mam tutaj na myśli wykonanie posadzki betonowej która docelowo ma służyć jako forma wyrównania powierzchni i uzyskania elementu solidnego wsparcia dla płytek. Oczywiście wylewki cementowe można stosować pod dowolną podłogę lub nawet jako element końcowego wykończenia ale w takim wypadku należy użyć jeszcze mechanicznej zacieraczki która wypoleruje nam całą posadzkę.

 

Poprzednie podłogi miały wady w formie małej wytrzymałości. Dlatego przy tym remoncie postanowiliśmy skorzystać z innych materiałów i elementów wykończenia. Tym razem zamiast zastosować panele podłogowe postanowiliśmy skorzystać z szerokiej oferty ładnych płytek biurowych. Ich znacznie większa wytrzymałość ma zapewnić długi spokój od kolejnych remontów które tak naprawdę przerywają pracę zespołu ludzi i wymagają ponoszenia kosztów finansowych. A im mniej wydatków tym większy zysk firmy. Mamy nadzieję że nasz plan ziści się choćby w większej części co przełoży się pozytywnie na nasze wyniki finansowe.