\
Rozbudowana pomoc dla strony WiarygodnaFirma.pl

Nowa podstrona serwisu.

Powstała nowa podstrona serwisu. Nowa część strony jest przydatną pomocą. W pierwszej wersji był to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Następnie jednak rozbudowaliśmy dział pomocy. Rozbudowa polegała na umieszczeniu linków w odpowiedziach do pytań. Dzięki temu każda odpowiedź jest powiązana hiperłączem wprost do podstrony omawianej. Działanie to miało na celu skrócić męki internautów w momencie gdy nie umieją odnaleźć odpowiedniego miejsca serwisu.

 

Dalsze prace nad funkcjonalnością serwisu.

Cały czas pracujemy nad naszą stroną. Widać to w kolejnych komunikatach informujących o wprowadzonych zmianach. Dział pomocy do strony był wymagany gdyż jest strategicznym narzędziem ułatwiającym internautom odnalezienie odpowiednich części strony internetowej. Dodatkowym pośrednim jednak też strategicznym elementem jest fakt udostępnienia linków z unikalnymi opisami strony docelowej. Jest to jak drogowskaz dla robotów wyszukiwarek dzięki czemu strony witryny Wiarygodna Firma będą lepiej widoczne w rankingach takich serwisów jak Google czy Yahoo.

 

Współpraca z kontrahentami owocuje.

Dzięki współpracy z fachowcami z firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski, możemy pochwalić się serwisem w takiej formie jaką obecnie prezentuje. Dodatkową korzyścią z współpracy to ciągła możliwość konsultowania nowych posunięć SEO względem ciągle zmieniającego się algorytmu wyszukiwarek. Dzięki dalszemu rozwojowi i ciągłej kontroli obecnej sytuacji mamy szanse na dobre wyniki na poszczególne frazy w czołowych wyszukiwarkach internetowych.

 

Ostatnie zmiany.

Ostatnio wprowadziliśmy do obsługi strony certyfikat SSL oraz autorski skrypt bloga. Obie zmiany miały na celu zwiększenie komfortu podczas korzystania z naszej witryny. Certyfikat SSL skutecznie chroni dane naszych kontrahentów oraz wszystkie informacje przesyłane między przeglądarką odbiorcy a naszym serwerem.

Blog to dodatkowe narzędzie marketingowe które pomaga tłumaczyć oraz informować. Obie cechy są bardzo pomocne dla rozwinięcia dodatkowej treści odnośnie poszczególnych działów pojawiających się na naszej witrynie.

 

Podsumowanie.

Obecne zmiany w serwisie są jedynie zaczątkiem dalszej przebudowy poszczególnych elementów witryny. Cały czas pracujemy nad wprowadzeniem innowacji w każdym z elementów naszej witryny. Następne zmiany już wkrótce, z racji ochrony pomysłów przed konkurencją, na razie nie będą udostępniane żadne informacje o kolejnych krokach firmy.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Certyfikat Wiarygodności dla firmy
- Oszczędzanie na lokatach przestaje być opłacalne