\
Oferta pracy dla przedstawicieli handlowych

Chyba jeszcze takiego programu nie było.

System wynagrodzenia to 25 % od wpłaty netto wniesionej przez pozyskanych klientów. Dla aktywnych przedstawicieli handlowych to bardzo dobra oferta. Każdy przedstawiciel handlowy szukający pracy i stałych dochodów może je uzyskać pozyskując klientów do programu WiarygodnaFirma.

 

Zadbaj o spokojną przyszłość.

Program Wiarygodna Firma jest niskobudżetowym projektem. Nie posiadamy gmachów oraz kosztownych w utrzymaniu samochodów. Dlatego możemy zaproponować wszystkim chętnym do współpracy handlowcom uzyskanie stałego pasywnego dochodu w wysokości 25 % od wpłaty netto każdego z pozyskanych klientów. Handlowcy będą odbierać prowizję za każdym razem gdy klient przedłuży abonament. Taka wypłata prowizji powoduje że możesz uzyskać pasywny dochód z każdego pozyskanego klienta i pobierać prowizję latami.

 

Tylko raz pozyskujesz klienta.

Gdy pozyskasz raz klienta już więcej nic nie musisz robić. Wystarczy że pozyskany klient podpisze umowę i wniesie pierwszą wpłatę za uruchomienie programu certyfikacji. Już od tego momentu naliczana jest Twoja prowizja w wysokości 25 procent. Każda następna wpłata będzie powodować że z automatu będziesz otrzymywać prowizję przy braku jakichkolwiek działań.

 

Uczciwe zasady.

Nasza firma wydaje Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej. Właśnie dlatego chcemy uczciwie rozliczać się z naszymi partnerami. Skoro pozyskany klient pozwala firmie zarobić po raz kolejny to i partner handlowy musi dostać swoją prowizję.

 

System rozliczeń.

WiarygodnaFirma.pl udostępnia dla każdego partnera oprogramowanie dostępne online z poziomu przeglądarki internetowej. Za pomocą automatycznego reflinka każdy partner może zarejestrować swojego pozyskanego klienta bez wykonywania skomplikowanych procedur. W panelu dla handlowców został umieszczony czytelny licznik poleconych aktywnych kontrahentów oraz suma prowizji gotowych do wypłaty.

 

Jak zostać partnerem handlowym WiarygodnaFirma.pl ?

To bardzo prosty proces. Postaraliśmy się maksymalnie skrócić proces rejestracji do programu partnerskiego dla handlowców. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane a następnie potwierdzić link który przyjdzie na podany adres e-mail. Po pierwszym zalogowaniu należy uzupełnić pozostałe dane potrzebne do wypłaty prowizji i gotowe. Teraz pozostaje skopiować link referencyjny i przystąpić do pozyskiwania pierwszych klientów. Wypłata na podstawie umowy o dzieło lub Faktura VAT za wykonane usługi.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Pieniądze na własną firmę
- Firma przez poł roku bez składek ZUS