\
Zmiany w programie partnerskim Wiarygodna Firma.

W ostatnim czasie planowaliśmy ekspansję z naszym certyfikatem.

Podczas obmyślania nowej strategii przyglądaliśmy się uważnie naszemu programowi partnerskiemu. System poleceń partnerskich do tej pory spełniał swoje zadania. Jednak po wnikliwej analizie uznaliśmy że drzemiący w nim potencjał nie jest dostatecznie wykorzystywany.

 

Dlatego postanowiliśmy zmienić zasady naliczania prowizji tak aby firmy i osoby uczestniczące w programie partnerskim chętniej z nami współpracowały. Nowe zasady współpracy są znacznie korzystniejsze dla wszystkich współpracowników.

 

Od dnia 2013-05-10 wypłacamy wieczną prowizję. Prowizja od teraz wynosi 25% od wpływów z poleconych osób i jest wypłacana do momentu rezygnacji przez poleconego z naszego programu Wiarygodna Firma.

 

Zmianom uległ również sam regulamin programu partnerskiego. Zmiany zostały wymuszone nowymi stawkami prowizyjnymi. Limit do wypłaty pozostał na poprzednim poziomie, czyli 50 zł brutto.

 

Zarząd Wiarygodna Firma liczy na zwiększoną popularność programu partnerskiego. Liczymy na poważnych promotorów którzy chcą uzyskać dochód pasywny. Nasz zmieniony program partnerski udostępnia metodę stałego zarobkowania. Raz polecony kontrahent będzie generował prowizje dla partnera do momentu rezygnacji z udziału w Programie Wiarygodna Firma.

 

Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy.

Od dziś każdy może zarabiać poważne pieniądze bez wysiłku.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Kwalifikowany certyfikat wiarygodności dla firmy
- Rozszerzenie abonamentow w WiarygodnaFirma.pl