\
Rozszerzenie abonamentów w WiarygodnaFirma.pl

Rozszerzenie usług w abonamencie WiarygodnaFirma.pl

W celu zwiększenia wartości abonamentów od Mini przez Średni aż po Duży zdecydowaliśmy się wprowadzić usługę serwisu CentrumPrasowe.pl . Usługa która została wprowadzona do abonamentów to możliwość tworzenia wirtualnego biura prasowego w obrębie przestrzeni adresowej CentrumPRasowe.pl . Pozwoli to kontrahentom serwisu WiarygodnaFirma.pl na łatwiejsze dotarcie do przedstawicieli mediów w naszym kraju. Dzięki współpracy wartość aż trzech abonamentów została podwyższona. Należy zaznaczyć że zachowaliśmy poprzednią cenę abonamentów przy jednoczesnym rozszerzeniu ich zawartości. Usługi dołączone do trzech abonamentów mają swoją wartość, dzięki nim każda firma może bez ograniczeń korzystać z specjalnego konta Premium na stronie CentrumPrasowe.pl bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

CentrumPrasowe.pl

Witryna ta powstała z potrzeby poprawienia komunikacji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw operujących na terenie Polski. Już dawno zauważono że tylko duże spółki akcyjne przebijają się ze swoimi informacjami do mediów. Niejako jest to wymóg ustawowy dotyczący prowadzenia spółki akcyjnej. Wymogi ustawy o spółkach akcyjnych, wymusza publikację danych związanych z przedsiębiorstwem w mediach. Adresy i numery telefonów rzeczników prasowych są znane każdemu dziennikarzowi. Małe firmy mają znacznie więcej problemów z dotarciem do przedstawicieli mediów. Muszą często ponosić dodatkowe koszty organizowania konferencji prasowych wraz z prezentami dla mediów aby mieć pewność że ktokolwiek na nią przyjdzie i zainteresuje się rewelacjami przedsiębiorstwa. Strona internetowa CentrumPrasowe.pl skraca dystans między dziennikarzami a firmami i umożliwia wysyłanie natychmiast informacji o pojawieniu się nowych informacji prasowych w naszym serwisie do osób zainteresowanych naszymi newsami. To pozwala dotrzeć mikro, małym i średnim firmom z informacjami prasowymi wprost do osób które mogą wykorzystać zdobytą wiedzę do napisania artykułu który może przy okazji promować firmę. Efekt ten można osiągnąć przy niewielkim nakładzie pracy.

 

Wspólna droga

Zarządy obu projektów internetowych mają zamiar iść wspólną drogą w najbliższą przyszłość. Usługa która została udostępniona dla abonentów serwisu WiarygodnaFirma.pl jest również dostępna za dodatkową opłatą w ofercie CentrumPrasowe.pl . Oznacza to że każda firma która nie jest abonentem WiarygodnaFirma.pl również może skorzystać z nowej oferty serwisu CentrumPrasowe.pl .

Warto zapoznać się ze wszystkimi opcjami naszych abonamentów. Zaparzamy do krótkiej lektury.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Rozbudowana pomoc dla strony WiarygodnaFirma.pl
- Certyfikat wiarygodności dla firmy