\
Powiększenie zaplecza Wiarygodna Firma PL

Pozycjonowanie

Jest to sztuka zdobywania linków do swojej strony internetowej. Wszystko zależy też od stron z których prowadzą do nas linki. Jeśli to słabe lub złe strony (np. zawierają treści spamowe), to raczej nie poprawimy swojej pozycji. Strony są oceniane przez algorytmy wyszukiwarek i przydzielają im punktację. Jeśli strona zawiera dużo powielonej treści to raczej tylko można sobie zaszkodzić.

 

Zaplecze Wiarygodna Firma PL

Dla naszych kontrahentów już od dawna świadczyliśmy usługi umożliwiające zamieszczenie treści opiniotwórczych na łamach naszych stron z zaplecza. Jednak wraz z rozwojem serwisu postanowiliśmy jeszcze wzmocnić tą gałąź naszego biznesu. Od niedawna wszyscy klienci mogą korzystać z pięćdziesięciu stron znajdujących się na osobnych adresach IP. Wszystkie domeny są pierwszego poziomu i zawierają tylko unikalne treści. Dostęp jest mocno ograniczony, tylko firmy wyróżnione certyfikatem Wiarygodna Firma PL mogą dodawać treści do naszych stron.

 

Kto ile może

Każdy klient Wiarygodna Firma ma do wykorzystania pakiet przysługujący zgodnie z tabelą przywilejów. Tylko certyfikaty w modelu Plus są pozbawione możliwości dodawania treści do stron z zaplecza. Pozostali wyróżnieni mają pakiety przyznane odgórnie. Aby dodać treści należy zalogować się do panelu użytkownika i skorzystać z zakładki SEO. System sam zablokuje formularz dodawania po wyczerpaniu limitu treści.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Kodeks dobrych praktyk
- Certyfikat SSL na WiarygodnaFirma.pl