\
Kodeks dobrych praktyk

Wiarygodna Firma 2009 rok

Nasze przedsięwzięcie ma na celu wyróżniać wyjątkowe firmy wśród konkurencji. Jedną z metod było wprowadzanie kodeksu dobrych praktyk w firmach które legitymują się Certyfikatem Wiarygodna Firma. Już na samym początku działalności rekomendowaliśmy wyróżnionym przedsiębiorstwom odpowiednie traktowanie pracowników oraz klientów.

 

Korzyści płynące z dobrych praktyk

Czasem najlepszą reklamą jest zadowolony pracownik oraz klient. W momencie gdy pracownicy oraz konsumenci są zadowoleni z danej firmy, często zdarza im się pochwalić dobrą współpracę. Zwróćmy uwagę jak przy znajomych czasem opowiadamy jak jesteśmy zadowoleni z jakichś urządzeń lub usług. To najlepsza reklama, reklama szeptana. Wystarczy rzetelnie i wiarygodnie kierować swoim biznesem aby osiągnąć sukces.

 

Jak stworzyć kodeks ?

Na naszej stronie stworzyliśmy ramy kodeksu dobrych praktyk w biznesie, które mogą posłużyć jako fundament i drogowskaz zarazem, ku stworzeniu indywidualnego dokumentu który następnie zostanie wdrożony. Taka standaryzacja niektórych zachowań pomaga w nawiązywaniu pozytywnych relacji między pracownikami co przekłada się na większą chęć wykonywania swoich zadań. To wszystko ma wpływ na jakość obsługi klientów, a to stanowi o opinii jaką wyrobi sobie każda osoba która odwiedzi naszą firmę.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Nowe kreacje do PP
- Rozszerzenie abonamentów w WiarygodnaFirma.pl