\
Certyfikat SSL na WiarygodnaFirma.pl

Certyfikat SSL

Certyfikaty SSL zostały stworzone w celu ochrony informacji wymienianych pomiędzy użytkownikami internetu a stronami WWW i ich administracją. W celu podwyższenia wiarygodności naszego portalu oraz ochrony danych wysyłanych za pomocą formularzy zawartych na stronie postanowiliśmy użyć certyfikatu SSL. Od teraz wszelka komunikacja między internautami a administracją serwisu jest chroniona 128 bitowym szyfrowaniem.

 

Inne cechy bezpieczeństwa

Nasza witryna jest również stale kontrolowana przez McAfee oraz internetowy skaner tej firmy SiteAdvisor. Ciągła weryfikacja strony przez McAfee oraz zabezpieczenie witryny certyfikatem SSL powoduje że nasza witryna jest bardzo bezpieczna dla internautów. Żadna z informacji które zostaną wpisane w nasze formularze nie może zostać przechwycona.

 

Polecamy Certyfikaty SSL

Nasza firma przygotowuje się do współpracy z dużym przedsiębiorstwem w ramach której będziemy oferować certyfikat SSL dla wszystkich firm w przystępnej cenie. Zależy nam na poprawie komunikacji między klientami a firmami. Niniejsza komunikacja musi być bezpieczna. To wymogi obecnych czasów.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Nowe kreacje do PP
- Kodeks dobrych praktyk