\
Nowe kreacje do PP

Program partnerski Wiarygodna Firma PL

Wraz z rozwojem sieci dystrybucji naszego certyfikatu, postanowiliśmy stworzyć dedykowany portal dla wszystkich e-przedsiębiorców którzy nas wspierają. Dzięki naszemu programowi partnerskiemu, w łatwy sposób możesz przystąpić do promocji naszego certyfikatu dla wiarygodnych firm. Już tuż po darmowej rejestracji możesz zacząć zarabiać pobierając materiały marketingowe i umieszczając je na swoich stronach internetowych. Skorzystaj z naszych najnowszych elementów reklamowych dzięki którym pozyskany potencjalny kontrahent łatwiej i szybciej przejdzie do rejestracji w naszym serwisie. Przez to stanie się osobą poleconą przez Ciebie i nabędziesz praw do uzyskania prowizji od jej wpłaty abonamentowej. Prowizja to aż 25 % sumy netto wpłaconej przez osobę lub firmę poleconą przez Twoją stronę do naszego programu.

 

Jak do tej pory działaliśmy ?

Nasz program partnerski Wiarygodna Firma PL istnieje od 2010 roku. Jednak do tej pory posiadał jedynie podstawowe funkcje czyli banery reklamowe które można było umieszczać na stronach partnerskich w internecie. Link partnerski kierował na stronę główną gdzie potencjalni kontrahenci mogli zapoznać się z wszystkimi podstronami serwisu. Często to powodowało że owszem strona była dokładnie badana ale dokonywało się mało rejestracji do sprawdzenia wiarygodności. Dlatego postanowiliśmy przemodelować naszą strategię wykorzystywania programu partnerskiego. Nowy model marketingowy powinien być znacznie skuteczniejszy.

 

Nowe elementy strategii reklamy

Nowa strategia marketingowa nadal wykorzystuje banery reklamowe, które jednak zostały odnowione i wprowadzono zmiany w treści oraz dołożono drugi logotyp naszego bliźniaczego projektu WiarygodnyeSklep.pl . Zabiegi te mają zwiększyć atrakcyjność i zasięg tematyczny całej kampanii. Do materiałów reklamowych dodano specjalny wzór stosowany do mailingów reklamowych. Dzięki temu poszerza się ilość kanałów dystrybucyjnych którymi możemy kolportować naszą reklamę. Dodano do kodów w języku HTML pozostałe znaczniki i atrybuty, dzięki temu osiągniemy lepszą interakcję z robotami wyszukiwarek.

 

Kolejną zmianą było przebudowanie linków partnerów tak aby wszystkie kierowały do specjalnie utworzonego landing page (strona docelowa). Ta strona ma na celu bezpośrednią rejestrację odwiedzających internautów w systemie partnerskim za pomocą plików cookies. Cały mechanizm skraca odległość jaką może pokonać potencjalny zainteresowany. W tym systemie jest bezpośrednio kierowany do miejsca w którym powinien pozostawić dane swojej firmy w celu pozyskania certyfikatu Wiarygodna Firma PL.

 

Nowy system jest już dostępny dla wszystkich zarejestrowanych partnerów. Chcesz zdobyć stały dopływ pieniędzy, zacznij współpracować z Wiarygodna Firma PL. Nasz program uczciwie wynagradza partnerów dzięki czemu posiadamy stałą sieć współpracowników którzy budują wraz z nami swój pasywny dochód.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Rozszerzenie abonamentów w WiarygodnaFirma.pl
- Certyfikat wiarygodności dla firmy