\
Zmiana wizerunku certyfikatu

Kolejne zmiany

Niewątpliwie czas wymusza wprowadzanie kolejnych zmian w naszych projektach. To co wydawało się doskonałe kilka lat temu, dziś nie spełnia standardów. Dlatego inwestowanie w ciągły rozwój i nowoczesne technologie jest jest podparte solidnymi fundamentami.

 

Obserwując rynek graficzny różnych dokumentów, zaobserwowaliśmy zmianę trendów w tworzonych wzorach. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich kontrahentów którzy legitymują się naszymi certyfikatami, postanowiliśmy wdrożyć nowy projekt graficzny naszego wyróżnienia jakim jest dokument wystawiany na podstawie wnikliwej weryfikacji firmy.

 

Nowy dokument

Nasz nowy dokument jest dostępny dla wszystkich stałych kontrahentów. Każdy może wymienić swój stary certyfikat na nowy. Nowi kontrahenci będą otrzymywać już tylko nowy wzór, bez dostępu do poprzedniego. Grafik który pracował nad obecnym wizerunkiem dokumentu tworzył również poprzednią wizualizację. Uznaliśmy że najlepiej jest korzystać ze sprawdzonych partnerów i nie tracić czasu na szukanie nowego grafika. Obecny grafik przedstawił aż pięć propozycji z których mogliśmy wyłonić jeden wzór certyfikatu dla firmy który będzie obecnie wykorzystywany do tworzenia pozytywnego wizerunku naszych kontrahentów.

 

Nowy wzór certyfikatu jest dostępny na jednej z podstron głównego meni naszej witryny. Jego wygląd z niebieskiego zmienił się na pozłacany z ładną obwolutą podkreślającą ważność dokumentu. Dokument jest opatrzony w nowej wersji w datę przystąpienia przedsiębiorstwa do naszego stowarzyszenia oraz podpisem prezesa kapituły która wydaje tenże dokument wiarygodności. Postaraliśmy się również wyróżnić nazwę certyfikatu oraz w najważniejszej części nazwę firmy która otrzymała niniejsze wyróżnienie.

 

Dalszy ciąg nastąpi

Jak zwykle nie spoczywamy na laurach i stale pracujemy nad naszą witryną oraz usługami dodatkowymi. Obecnie zajmowaliśmy się tworzeniem nowego wizerunku. W przypadku prac nad tym elementem projektu, uciekło nam ponad dwa tygodnie czasu. Prace nad nowym wizerunkiem dokumentu były poprzedzone szeregiem testów i badań nad prawidłowym wyglądem. Efekt wszystkich naszych starań jest widoczny na stronie naszego projektu. W następnych tygodniach będziemy nadal opracowywać kolejne elementy naszego serwisu oraz strategii marketingowej. Struktura naszej witryny jest już bardzo szeroka i zagłębia się w kilka tematów. Jednak nadal poszukujemy odpowiedzi na pytania zadawane przez naszych kontrahentów. Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i dlatego uważnie słuchamy głosu naszych kontrahentów w celu poprawy jakości obsługi.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Pruba grania cudzą marką to zły sposób na interes
- Nowy trend: tworzenie usług pod zmiany zapisane w prawie